18.09.2018

Wrzesień w Barwnej upływa pod znakiem przygody. Dlatego też, Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki chcąc włączyć się aktywnie w projekt „Barwni poszukiwacze przygód”, gorąco zaprasza do dyskusji na temat literatury przygodowej. Wszystkich zwolenników i przeciwników tego gatunku zachęcamy do udziału w najbliższym spotkaniu Księgołapa w czwartek 20 września o godz. 16:00.

17.09.2018

Zapraszmy dzieci wraz z rodzicami 19 września o godz. 17.00 na spotkanie z nietuzinkowym pisarzem. Nasz Gość być może zna odpowiedź na pytanie: co było pierwsze, jako czy kura? Jest szansa, że podaruje nam gwiazdkę z nieba, poznamy Emmę, która chce grać jazz i poszukamy razem zajączka. Będzie się działo!

16.09.2018

W czwartek 13 września od godz. 17.00 Park Radziwiłłowki został opanowany przez "Barwnych poszukiwaczy przygód". Jesteśmy bardzo dumni, że tak wielu naszych obecnych i przyszłych Czyteników zechciało wziąć udział w multimedialnej grze terenowej "Zaginiony klucz". Wydarzenie okazało się sukcesem również dzięki naszym Partenerom. Serdecznie dziękujemy młodzieży z 22. Drużyny Harcerskiej "Hermes" z Białej Podlaskiej i Ewie Czyżewskiej oraz młodzieży z Koła Plastycznego "Kreska" i Renacie Sobczak. Podziękowania ślemy do bialskiej "Dziupli" i świetlicy "Promień".

15.09.2018

Sala pękała w szwach podczas magicznej podóży, w którą zabrał nas Konrad Modzelewski. Publiczność była pod ogromnym wrażeniem niesamowitych umiejętności i talentu naszego gościa. Pokaz dał dużo radości dzieciom i ich rodzicom.

13.09.2018

Serdecznie zapraszamy w sobotę 15 września o godz. 13.00 na fascynujące spotkanie z nastoletnim łowcą przygód. Naszym gościem będzie młody podróżnik, bloger, aktor. Miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Mimo młodego wieku odwiedził ponad 30 krajów świata.

06.09.2018

Lekturą tegorocznego Narodowego Czytania jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Ogólnopolska akcja będzie miała miejsce 8 września 2018 roku. Zapraszamy w tym dniu do Parku Radziwiłłowskiego od godz. 14.00.

06.09.2018

Już we wtorek, 11 września o godz.17.00 zapraszamy na przezabawny pokaz iluzji dla dzieci. Będzie to pierwsze wydarzenie organizowane w ramach projektu "Barwni poszukiwacze przygód". Serdecznie zapraszamy całe rodziny na wszystkie atrakcje i przypominamy, że trwają zapisy na multimedialną grę terenową oraz escape room. Tylko do 18 września czekamy na prace plastyczne biorące udział w konkursie "Przygoda z bohaterem książkowym". Czekają nagrody! Szczegóły na naszej stronie.

03.09.2018

Zapraszamy naszych Czytelników do przeżycia wspólnej przygody w ramach realizacji projektu „Barwni poszukiwacze przygód”. Czeka na Was wiele atrakcji!!!

03.09.2018

Przypominamy o możliwości zapisania klas na zajęcia w naszej bibliotece. Grupy zorganizowane zapraszamy już od godz. 8.15. W dniach 10-25 września realizujemy projekt „Barwni poszukiwacze przygód” i tym czasie zapraszamy na wyjątkowe i multimedialne zajęcia biblioteczne skupione wokół literatury przygodowej, połączone z mnóstwem atrakcji! Zachęcamy do zapisów, tel. 83 341 64 53. Naprawdę warto!

31.08.2018

Do udziału zaproszeni są młodzi mieszkańcy, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą przeżyć niesamowitą przygodę… z dreszczykiem. To właśnie dla nich przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje – grę terenową i escape room.