Dyskusje o książkach Andrzeja Pilipiuka

Zapraszamy na Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki, który odbędzie się w najbliższy czwartek w wyjątkowej scenerii - na balkonie Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tym razem tematem spotkania będzie twórczość Andrzeja Pilipiuka. Przekonamy się czy i nasi klubowicze zachwycą się książkami tego niezwykle popularnego pisarza fantasy.

Warto zainteresować się powieściami autora, który już wkrótce odwiedzi Miejską Biblikotekę Publiczną. 24 września 2018 r. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem. Zapraszamy!

Młodzieżowy DKK to comiesięczne spotkania, na które może przyjść każdy, niezależnie od tego co i ile czyta. Jeśli lubisz rozmowy o książkach prowadzone w luźnej atmosferze, dołącz do nas!

Spotkanie autorskie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.