Multimedialny WeekendDzisiejszą naszą propozycją na ostatni styczniowy weekend jest brazylijska ballada o miłości we wszelakich wcieleniach "Loveling".

Reżyser, Gustavo Pizzi wraz z żoną i jednocześnie odtwórczynią głównej roli żeńskiej, Karine Teles, wciągają widzów w życie rodziny Ventura Santi.  
Pozornie banalna historia, a właściwie kilkutygodniowy wycinek z życia wielodzietnej rodziny mieszkającej nieopodal Rio de Janeiro, staje się pretekstem twórców do opowiedzenia o rzeczach naprawdę ważnych. O klasie dzieła decyduje jednak wiele aspektów. Począwszy od doskonałej roli aktorów, a na dźwiękowej stronie skończywszy. To, jak ten film operuje ekscytującą muzyką, mającą na celu uzewnętrznić dramaty bohaterów, jest godne uznania. Małe tragedie czasami prowokują chwilowe uniesienia, a melodia potrafi na moment przybrać kształt mrocznej symfonii, by po kilkunastu sekundach uspokoić się, stapiając się z rytmem leniwego popołudnia.
„Loveling” to bardzo zwykły film, stawiający rodzinę w centrum wszechświata, który na pewno zostanie w pamięci na długo.