W Tęczowym Klubie MaluchaBiblioteka Barwna od chwili powstania kieruję swoja ofertę do wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej. Szczególnie miło jest nam promować  kulturę i czytelnictwo wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dlatego nie mieliśmy problemów z naborem do 6. edycji  Tęczowego Klubu Malucha. Nasze zajęcia doskonale przygotowują dzieci do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. ZOBACZ ZDJĘCIA Najmłodsi uczą się współpracy w grupie oraz rozwijają swoje umiejętności  poprzez udział w zabawach ruchowych czy ćwiczących pamięć. Mają okazję do samodzielnych wypowiedzi na określony temat. Ćwiczą zdolności manualne, szczególnie podczas wykonywania nietuzinkowych prac plastycznych.

W Tęczowym Klubie  Malucha dzieci czują się bardzo dobrze i wykazują duże zaangażowanie na zajęciach.  Jest  to również okazja dla rodziców do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń.  A po zajęciach dzieci mają czas na samodzielną zabawę i wypożyczanie książek i rodzinnie spędzony czas.

Jeśli są jeszcze chętne dzieci aby do Tęczowego Klubu Malucha dołączyć, to zapraszamy w najbliższą środę 15 marca na godz. 10.30.